NEVAZA AÇIK KULÜPLER ŞAMPİYONASI YAPILDI

 

Ulusal ju jitsu federasyonumuzun faaliyet programında bulunan 26- 27 Ocak 2019 Jujutsu newaza açık kulübler Türkiye turnuvası sona ermişdir. 18 kulüp 15 bayan 136 erkek toplam 151 sporcunun katıldığı sadece newaza branşının yapıldığı turnuvanın organizasyonun başından sonuna kadar gece gündüz demeden çalıp mükemmel bir şekilde yapılmasını sağlıyan İstanbul il temsilcimiz Sayın Cumhur SOLAK beye İlhan YALIN beye Sami Türkeray beye Senjutsu Savunma Sanatları Spor kulübü ailesine Müsabakanın yapılmasında başından sonuna destekleri olan Beylikdüzü belediyesi başkanlığına Spor işleri müdürlüğümüze,uyumlu,adil ve dikkatli yönetimleriyle hakemlerimize sonsuz teşekkür ederiz.

Müsabaka katılımının son gün olduğu 25 ocak tarihinde katılamayıp katılım evrakları geç gelen bir çok kulübümüz antrenörlerimiz ve sporcularımız ve müsabakaya katılan kulublerimizi Federasyonumuzun faaliyet programında bulunan yakın bir dönem içerisinde Jujutsu branşlarının tümünün yapılacağı ve Balıkesir de yapılması planlanan Türkiye şampiyonasına bekliyoruz Katılım sağlayan Tüm spor kulüplerimizin yöneticilerine Değerli Antrenörlerimize Hakem ve sporcularımıza teşekkürediyoruz.

Turnuvanın En Yüksek Puan alan Takımları ;
1. Beylikdüzü Senjutsu Savunma Sanatları G.S.K. - İstanbul       70 puan
2. Python – Bursa                       53 puan

3. Last Round – İstanbul            18 puan 
4. Pars Bjj – Bursa                      17 puan

Turnuva Fotoğraflarına Galeriden ulaşabilirisiniz.

                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

ALT MİNİK

1.

ADNAN KARAİSMAİL

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 

ERKEK

2.

YUSİR MARAŞİ

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 

27 KG

3.

AHMET MEŞELİ

SENJUTSU

İSTANBUL

 
           
   

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

İLİ

KULÜP ADI

İLİ

 

ALT MİNİK

1.

FURKAN DOĞRUYOL

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 

ERKEK

2.

MEHMET ALPER SÜMER

SENJUTSU

İSTANBUL

 

34 KG

3.

BULUT AKYÜZ

AYVALIK KÜÇÜKKÖY SPOR KULÜBÜ

BALIKESİR

 
           
                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

ALT MİNİK

1.

ATA GÜSE

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 

ERKEK

2.

KUZEY ÖZTABAK

SENJUTSU

İSTANBUL

 

38 KG

3.

       
           
                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

ALT MİNİK

1.

DEMİZ KAAN YAŞARKILIÇ

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 

ERKEK

2.

AYAZ ÇETİNER

SENJUTSU

İSTANBUL

 

42-46 KG

3.

       
   

 

 

 

 
                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

ALT MİNİK

1.

ŞAHSİNA YAŞA

ALANYA KİMURA

ANTALYA

 

BAYAN

2.

AYLİN BORAN

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 

25 KG

3.

TUANA HAVVA KURU

ALANYA KİMURA

ANTALYA

 
           
   
                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

MİNİK

1.

MUHAMMED AZBERGEN

ALANYA KİMURA

ANTALYA

 

ERKEK

2.

MUSTAFA ASIM KÖŞKE

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 

34 KG

3.

ULAŞ DOĞAN YILMAZTÜRK

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 
           
   

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

İLİ

KULÜP ADI

İLİ

 

MİNİK

1.

ARAS BORAN

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 

ERKEK

2.

OĞUL SARI

SENJUTSU

İSTANBUL

 

38 KG

3.

       
           
                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

 MİNİK

1.

EGE SOLAK

SENJUTSU

İSTANBUL

 

ERKEK

2.

POYRAZ AKYÜZ

AYVALIK KÜÇÜKKÖY S:K

BALIKESİR

 

42 KG

3.

EFE DUTĞUN

SENJUTSU

İSTANBUL

 
           
                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

MİNİK

1.

MUHAMMED GÜNÇİÇEK

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 

ERKEK

2.

CEYHUN YILMAZ

SENJUTSU

İSTANBUL

 

50 KG

3.

       
   

 

 

 

 
                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

MİNİK

1.

AYSU BAYDAŞ

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 

BAYAN

2.

MELİSA AYŞE SÜMER

SENJUTSU

İSTANBUL

 

32 KG

3.

MERYAM GÜZE

SENJUTSU

İSTANBUL

 
           
                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

YILDIZ

1.

ÇAĞAN ASLAN

SENJUTSU

İSTANBUL

 

ERKEK

2.

HAMZA EKİNCİ

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 

37 KG

3.

       
   

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

İLİ

KULÜP ADI

İLİ

 

YILDIZ

1.

ENES TAYLAN ILIK

SENJUTSU

İSTANBUL

 

ERKEK

2.

İBRAHİM EFE SEVİM

SENJUTSU

İSTANBUL

 

41 KG

3.

       
                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

YILDIZ

1.

EFE MUTLU

PYTHON MMA ACADEMY

İSTANBUL

 

ERKEK

2.

HÜSNU EFE DİNÇELLİ

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 

50 KG

3.

BERKAN ALTUNDAĞ

AYVALIK KÜÇÜKKÖY S:K

BALIKESİR

 
                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

YILDIZ

1.

MELİH KIRBAÇ

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 

ERKEK

2.

ALİ MUSLU

SENJUTSU

İSTANBUL

 

55 KG

3.

SEFA ÇÜRÜK

AYVALIK JUDO JUJİTSU

BALIKESİR

 
                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

YILDIZ

1.

YAROSLAV RİABTSEV

LAST ROUND

İSTANBUL

 

ERKEK

2.

YUNUS EMRE DEMİRKAN

KASTAMONU JUJİTSU

KASTAMONU

 

-66 KG

3.

       
           

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

YILDIZ

1.

SONAY DABAN

SENJUTSU

İSTANBUL

 

BAYAN

2.

ECE SAVAŞIR

SENJUTSU

İSTANBUL

 

40 KG

3.

       
           

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

YILDIZ

1.

BERRA MİRASYEDİ

SENJUTSU

İSTANBUL

 

BAYAN

2.

İLKİM DABAN

SENJUTSU

İSTANBUL

 

52-63 KG

3.

EYLÜL KARATAŞ

35 FOX  FİGHT KLUB

İZMİR

 

 

 

 

 

 

 
   
                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

ÜMİT

1.

KAAN BERK ACAR

SENJUTSU

İSTANBUL

 

ERKEK

2.

ALP GİRAY ALTAY

SENJUTSU

İSTANBUL

 

66 KG

3.

EFE KEREM DEMİRCİOĞLU

SENJUTSU

İSTANBUL

 
           
   

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

İLİ

KULÜP ADI

İLİ

 

ÜMİT

1.

EMİR ERKAN

SENJUTSU

İSTANBUL

 

ERKEK

2.

BOĞAÇ YILMAZTÜRK

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 

73 KG

3.

FURKAN SÜLEYMAN ÖNAL

KASTAMONU JUJITSU

KASTAMONU

 
           
                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

ÜMİT

1.

HAKAN AKGÜN

SENJUTSU

İSTANBUL

 

ERKEK

2.

EMRE ÖZTAŞ

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 

81 KG

3.

BEDRAN ATA

SENJUTSU

İSTANBUL

 
           
                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

ÜMİT

1.

AHMAD BİLAL SHİLAZİ

SENJUTSU

İSTANBUL

 

ERKEK

2.

ÇAĞATAY DÖNMEZ

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 

+81 KG

3.

MEHMET KAAN BAYRAK

KASTAMONU JUJITSU

KASTAMONU

 
   

 

 

 

 
                     
           
                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

GENÇ

1.

OKYANUS S:B.OGLU

SENJUTSU

İSTANBUL

 

ERKEK

2.

ERKİN ORAL

GULİYEV BJJ

İSTANBUL

 

-62 KG

3.

OSMAN AHMADİ

SENJUTSU

İSTANBUL

 
   

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

İLİ

KULÜP ADI

İLİ

 

GENÇ

1.

ŞAHİN SAMET

LAST ROUND

İSTANBUL

 

ERKEK

2.

SONER USTA

KASTAMONU JUJİTSU

KASTAMONU

 

69 KG

3.

MURAT BERKE ESKİCİOĞLU

SENJUTSU

İSTANBUL

 
                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

GENÇ

1.

ÖZKAN ÖZYÜREK

PARS BJJ

ESKİŞEHİR

 

ERKEK

2.

YAKUP ŞAHİN

SENJUTSU

İSTANBUL

 

77 KG

3.

İSMAİL KOCAKOÇ

BALABAN

İSTANBUL

 
                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

GENÇ

1.

DAYANCH ALLABERDİEV

SENJUTSU

İSTANBUL

 

ERKEK

2.

EMRE KURU

AYVALIK KÜÇÜKKÖY S:K

BALIKESİR

 

85 KG

3.

EMİR KESEBİR

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 
                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

GENÇ

1.

MEHMET YASİN YAĞIZ

KASTAMONU JUJİTSU

KASTAMONU

 

ERKEK

2.

DURSUN ALP MIZRAK

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 

+94 KG

3.

       
           

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

BÜYÜK

1.

EMİNE ÇELEBİ

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 

BAYAN

2.

ŞEBNEM BİLLUR

LAST ROUND

İSTANBUL

 

55-62 KG

3.

GÜL PEMBE ÇOKAL

LAST ROUND

İSTANBUL

 
           
           

 

 

 

                   

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

VETERAN

1.

RAUL RAJAPLI

PARS BJJ

BURSA

 

ERKEK

2.

MURAT AZBERGENOV

ALANYA KİMURA

ANTALYA

 

69 KG

3.

SEBAHATTİN ÇENGEL

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 
   

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

İLİ

KULÜP ADI

İLİ

 

VETERAN

1.

BAHADIR NOYAN KAVAS

PARS BJJ

BURSA

 

ERKEK

2.

OSMAN YASA

ALANYA KİMURA

ANTALYA

 

85 KG

3.

ERDOĞAN ÖZTABAK

SENJUTSU

İSTANBUL

 
                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

VETERAN

1.

ERCAN GÜLSEVER

SENJUTSU

İSTANBUL

 

ERKEK

2.

ALPER İLKYAZ

HAMMER

ANKARA

 

+94 KG

3.

YUSUF BAHADIR

BAHADIR SAVUNMA SAN:SK

AYDIN

 
                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

ABSOLUTE

1.

FIRAT KARAKOÇ

PARS BJJ

BURSA

 

ERKEK

2.

DAYANCH ALLABERDİEV

SENJUTSU

İSTANBUL

 

MAVİ

3.

BAHADIR NOYAN KAVAS

PARS BJJ

BURSA

 
                     

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

ABSOLUTE

1.

DEVRAN UMUT TUZLA

FERDİ

ANKARA

 

ERKEK

2.

RAUL RAJABLİ

PARS BJJ

BURSA

 

MOR

3.

EGENART RIZA DÖNMEZ

FERDİ

ANKARA

 
           

KATEGORİ
VE SİKLET

DERECESİ

ADI SOYADI

KULÜP ADI

İLİ

 
 

ABSOLUTE

1.

EGEMEN BARANOK

LAST ROUND

İSTANBUL

 

ERKEK

2.

EMRE BAYDAŞ

PYTHON MMA ACADEMY

BURSA

 

KAHVERENGİ

3.

AHMET KURBANLI

BALABAN

İSTANBUL

 
           

 
         
| uyesist: | kara | computer | rm me: | dil:tr | brw dil:en | uye: | ip:18.232.127.73 |yetki: , | duny: | kit: | ulk:80 | bolg: | il: | klp: | izle:ulke | dunya_iz:0 | kita_iz:0 | ulke_iz:80 | bolge_iz:0 | il_iz:0 | kulup_iz:0